KOSZT I DOSTAWA

KOSZT I ZASADY DOSTAWY

Wykonane ręcznie skrzynie, skrzynki, podkładki, zabawki, dekoracje. Niezależnie od tego, czy jest to nasz czy Wasz projekt, używamy najlepszego materiału, aby wytworzyć te artefakty ciesząc każdego.

CZAS REALIZACJI

Czas realizacji zamówienia z uwagi na ręczne wykonanie produktów trwa do 12 dni roboczych, z pominięciem weekendów oraz świąt obowiązujących w Polsce.

Realizacja zamówienia następuje po dokonaniu wpłaty na konto PEKAO nr rachunku 53 1240 5064 1111 0010 6923 5389

WYSYŁKA

Czas dostawy uzależniony jest od poczty Polskiej. Przesyłka wysyłana jest z zastrzeżeniem dostawy do 48h. Marzenia Drewnem nie ponoszą odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie przesyłki.

KOSZT DOSTAWY UZALEŻNIONY JEST OD WAGI ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW I NIE JEST ON ZALEŻNY OD MARZENIA DREWNEM. KOSZT DOSTAWY ZALEŻNY JEST OD KOSZTÓW REGULOWANYCH PRZEZ POCZTĘ POLSKĄ.

REKLAMACJE

Uszkodzenia powstałe w wyniku wad przy wykonaniu produktu są oczywiście respektowane. 

Marzenia drewnem nie ponosi odpowiedzialności prawnej za uszkodzenia powstałe w wyniku transportu, wynikające z winy dostawcy.

reklamacje z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie będą rozpatrywane po otwarciu przesyłki przy kurierze i sporządzeniu protokołu reklamacyjnego, dlatego prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki podczas doręczenia paczki przez kuriera.

KOSZT WYSYŁKI

Koszty przesyłki ponosi kupujący. Cena wg stawek poczty polskiej. W przesyłkę wliczony jest również koszt zabezpieczenia oraz pakowania produktów.

WYSYŁKA

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA NA TERENIE POLSKI ORAZ ZAGRANICY

ZWROT PRODUKTÓW

PRODUKTY OFEROWANE W CIĄGŁEJ SPRZEDAŻY PODLEGAJĄ ZWROTOWI DO 10 DNI OD ICH PRZEKAZANIA

Zgodnie z Art.10 ust.3 pkt 4 i 5 Ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny 

PRODUKTY WYKONANE NA ZAMÓWIENIE NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI, WYŁĄCZAJĄC WADY POWSTAŁE W CZASIE PRODUKCJI.

NOWOŚCI W SKLEPIE